Прагне квітка до сонця, людина - до мрії, Хоч тернисті шляхи до зірок. Хай у вирій злетять наші крила надії до нових відкриттів і зірок.

Сонячні дзвіночки

Субота, 04.05.2024, 14:42

Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Головна » Статті » Школа майбутнього першокласника "Перші передзвони" » Наші заняття

31.01. Вінні-Пух і всі-всі-всі!

Сьогодні  разом з Вінні  та його друзями  ми пригадали пісеньку ВІнні,   добирали слова з літерою В ,  знаходили в довгих словах короткі, складали речення, ознайомилися з цифрою 4,  шукали сусідів Вінні та його друзів, подорожували шкільними кабінетами, провели заняття в комп’ютерному класі.

Шановні батьки, ще раз нагадуємо про те, що безкоштовні заняття несуть не навчальний характер, а розвиваючий! Тому всі додаткові завдання , які ми пропонуємо вам і дітям допоможуть саме вашій дитині навчатися успішно в школі, дитина звикне до уроків як до розумової праці, а не до  розваг в школі.

Висловлюємо щиру подяку небайдужим матусям та бабусям, які співпрацюють зі школою, виконують з дітками всі рекомендовані завдання.  Пам'ятайте, що це ви робите не для нас , вчителів, а розвиваєте  і витрачаєте час на успішне майбутнє своєї дитини! 

                                                         

                                                                    

Батьки не завжди усвідомлюють свою від­повідальність за розумовий розвиток дитини, їм не вистачає ні часу, ні зусиль, щоб задовольнити дитячу допитливість, помірку­вати, порозмовляти з дитиною, дати правильну і зрозумілу від­повідь на ті чи інші запитання, заохотити до дальшої пізнаваль­ної діяльності, розвинути дитячу спостережливість і увагу, пам'ять і мислення. Так зароджується психологія байдужості, так виростають діти, яких ніщо не приваблює. Їх не цікавлять ні знання, ні школа, вони вчаться лише формально, з обов'язку або примусу, у них не виникла потреба все знати, розуміти, не сфор­мувалися пізнавальні інтереси. Такі діти навчаються в школі посередньо.  Тому наше з вами завдання , поки не пізно,  вчити дітей спостерігати, пізнавати світ, міркувати, бути уважними до їхніх запитань, за­охочувати і спрямовувати дитячу допитливість і, головне, не залишати дітей поза батьківською увагою, турботою про їхнє розумове виховання, своєчасно впливати на розвиток розумових здібностей. Звичайно, сформувати в малих дітей стійкий пізна­вальний інтерес, органічну потребу в знаннях - нелегка справа. Але саме батьки є першими і найкращими вчителями для своїх дітей, а ми, вчителі, надаємо можливість зробити перші кроки  у світ знань безболісно і цікаво, використовуючи всі можливості сучасної розвиваючої освіти та технологій.
 

Завдання  на тиждень :

  1. Енциклоп. С. 54, 60, 61. Для нечитаючих дітей завдання читають батьки.

Для читайликів  ( дітей, які вміють читати)  с.59,  61.

  1. Мовлен. Спілкування:  с.21-23. Всі малюнки розфарбовуємо. Слідкуйте за охайністю. 
  2. Переглянути відео на сайті: «Букварик з Тигриком та Вінні» 1,2 серії.
  3. Вивчити склад числа 4, вчимося порівнювати  числа,   відео на сайті.
  4.  Оформлюємо власну абетку. В альбомі на окремому аркуші малюємо по одній вивченій літері - великій.  Літера може бути незвичайною, проявляємо фантазію та креативність.  Поруч можна розмістити малюнки або картинки з цією літерою. Один аркуш - одна літера.
  5. Хто має можливість, роздруковуйте завдання з Вінні (сайт).

"Только родители, которые считают детей высшим смыслом жизни, могут называться родителями в полном смысле этого слова. Для них интересы детей всегда стоят на первом месте, особенно тогда, когда их дети пребывают в самом драгоценном возрасте - от рождения и до шести лет."

 

(Глен Доман "Гармоничное развитие ребенка")

Бажаємо успіхів та витримки всім нам в ці нелегкі часи !!!!

Дякуємо за розуміння та співпрацю !!!!

Категорія: Наші заняття | Додав: Milanda (31.01.2015)
Переглядів: 473 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Категорії розділу

Батьківська педагогіка [11]
Наші заняття [38]

Вхід на сайт

Пошук

Міні-чат

200

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0